Tapetujte s noblesou

Foto tapety na mieru
foto tapety na mieru

BRATISLAVA 1. júna (WBN/PR) – Posledné roky prinášajú úplne nové možnosti a pohľady na tapety. Nechajte sa inšpirovať portálom www.obrazynamieru.sk a vdýchnite vašej spálni či obývačke novú atmosféru.

Neoddeliteľnou súčasťou moderného interiérového dizajnu sa opäť stávajú tapety. Horúcou novinkou sú najmä personalizované fototapety. Pri vyberaní vhodného doplnku sa už nemusíte obmedzovať len istým typom vzoru alebo farbou. Svoju fantáziu môžete mať pri nových službách úplne voľnú. Veľkoplošný obrázok rozkvitnutého kvetu alebo panorámy metropoly vdýchne vašim stenám úplne nový pocit. Do spálne sa hodia pokojnejšie a prírodné motívy, ale obývačku môžete zariadiť oveľa dobrodružnejšie, napríklad v štýle romantickej ulice v Paríži. Rozsiahlu inšpiráciu a kvalitné služby vám ponúka nový portál www.obrazynamieru.sk.

Praktické výhody tapiet

Medzi ďalšie výhody tapiet patrí najmä tlmenie hluku, ale aj zakrytie drobných defektov stien. Tapety si môžete navrhnúť na hladký alebo štruktúrovaný papier, ale aj textilný podklad. Ten dodá vašim stenám veľmi jemný a luxusný rozmer.

Tapety nemusíte použiť na všetky steny, ale aj vhodne doplniť rôznymi motívmi len časť miestnosti. Ani v tomto smere sa nekladú medze vašej fantázií. Môžete si vybrať z viac ako 20 000 inšpirácií na stránke www.obrazynamieru.sk a do 7 pracovných dní máte svoje tapety u vás doma.

O www.obrazynamieru.sk

Službu www.obrazynamieru.sk ponúka najväčšia fotobanka na slovenskom a českom trhu, spoločnosť Profimedia. Vo svojej databáze má práce najlepších fotografov z celého sveta. Na Slovensko prináša databázu viac ako 23 000 originálnych fotografií. Zákazník sám rozhoduje o veľkosti, materiáli aj spôsobe rámovania. Obrazy sú spracované najmodernejšou technológiou a sú zákazníkom dodané do 7 dní.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Profimedia