Tatran Prešov predĺžil spoluprácu s trénerom Golužom, klub sa teší na ďalšie hádzanárske výzvy

Tatran Prešov
Zľava: Tréner Prešova Slavko Goluža a hráči Tatrana Prešov Rado Pekár, Leon Vučko, Michal Kasal a generálny manažér klubu Miroslav Benický. Foto: archívne, SITA/Viktor Zamborský

PREŠOV 19. decembra (WebNoviny.sk) – Vedenie slovenského hádzanárskeho klubu Tatran Prešov predĺžilo spoluprácu s trénerom Slavkom Golužom do júna 2021. Referuje o tom oficiálny facebook tímu zo Šariša.

Už teraz, keď máme za sebou historicky najúspešnejšie účinkovanie v Lige majstrov, sa tešíme na ďalšie hádzanárske výzvy na trénerskej lavičke s touto hráčskou a trénerskou legendou,“ uvádza sa v správe.

Prešovčanom v tejto sezóne len veľmi tesne ušiel postup zo skupinovej fázy LM do play-off, ale utvorili si bodové maximum. V SEHA League sú na najlepšej ceste opäť po pauze postúpiť do Final 4.

Chorvátsky kouč Goluža trénuje v Prešove od júna 2017, v uplynulej sezóne získal so svojim zverencami „double“ – majstrovský titul i prvenstvo v Slovenskom pohári. Okrem toho hádzanári Tatrana nepostúpili v ročníku 2017/2018 z kvalifikácie Ligy majstrov, obsadili poslednú 4. priečku v skupinovej fáze Pohára EHF a v nadnárodnej SEHA League skončili na 6. stupienku.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie 1. FC Tatran Prešov