Taylor Swift tvrdí, že od roku 2010 chodila s dvoma mužmi

Taylor Swift
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 6. marca (WEBNOVINY) – Americká speváčka Taylor Swift, ktorej sa médiá často venujú pre jej ľúbostné vzťahy, mala podľa vlastných slov od roku 2010 len dvoch priateľov.

Ako povedala pre magazín Vanity Fair, uráža ju, že z nej médiá urobili „fiktívnu postavu“, ktorá neustále naháňa mužov.

„Ak chcete nejaké veľké odhalenie, od roku 2010 som chodila presne s dvoma ľuďmi. To, že existujú fotogalérie s tuctom mužov, ktorých som objala na červenom koberci alebo s nimi bola na obede alebo s nimi napísala pieseň, je istým spôsobom absurdné,“ vyhlásila.

Obrazom: Sexy speváčka Taylor Swift

„Keď žena píše o svojich citoch a potom ju vykreslia ako nejakú šialenú, zúfalú partnerku, ktorá cíti potrebu nútiť niekoho oženiť sa s ňou a mať s ňou deti, tak podľa mňa vezmete niečo, čo by sme mali oslavovať a prekrútite to na niečo, čo je, úprimne povedané, trochu sexistické,“ dodala hviezda, ktorá údajne chodila okrem iných s Harrym Stylesom, Joeom Jonasom, Taylorom Lautnerom, Johnom Mayerom, Jakeom Gyllenhaalom či Conorom Kennedym.

Dvadsaťtriročná Taylor Swift debutovala na hudobnej scéne v roku 2006 eponymným albumom, ktorý získal v USA päťnásobnú platinovú platňu. Nasledovala štúdiovka Fearless (2008), ktorá bola ešte úspešnejšia ako jej predchodca a dosiahla šesťnásobnú platinu.

Video: Taylor Swift – Red

https://www.youtube.com/watch?v=ZTxHzvabSK0

Z jej tretieho albumu Speak Now (2010) sa len počas prvého týždňa predalo viac ako milión kópií. V súčasnosti je album v USA certifikovaný štvornásobnou platinovou platňou. Jej najnovšou štúdiovkou je nahrávka Red (2012), z ktorej sa len počas prvých siedmich dní predalo v USA vyše 1,2 milióna kópií.

Swift má na konte množstvo ocenení, je držiteľkou siedmich Grammy, jedenástich American Music Awards či šiestich CMT Music Awards. Okrem hudby sa venuje aj herectvu, predstavila sa v epizóde seriálu Kriminálka Las Vegas (2000) a snímkach Hannah Montana – Film (2009) či Valentín (2010).

Taylor Swift
Foto: SITA/AP

Informácie zverejnila webstránka www.digitalspy.co.uk.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Taylor Swift