Televízia JOJ odštartuje 7. sériu šou Moja mama varí lepšie ako tvoja

Moja mama varí lepšie ako tvoja

BRATISLAVA 19. augusta (WebNoviny.sk) – Televízia JOJ uvedie v pondelok premiérovú časť 7. série kulinárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Úlohou súťažiacich bude i tentoraz v časovom limite uvariť čo najlepšie jedlo a poraziť tak súperov.

Prihlásiť sa môžu len dvojice

Do šou sa pritom môžu prihlásiť len dvojice, ktoré spájajú určité rodinné väzby – rodič a dieťa, svokra a nevesta, krstná mama a krstná dcéra a podobne.

Pointou relácie pritom je, že variť môžu len deti, ich starší spolubojovníci im majú iba verbálne pomáhať. Po odhalení tajnej ingrediencie následne uvaria jeden z desiatich vlastných receptov, ktoré tvorcom šou zaslali, keď sa do nej prihlasovali.

Víťazná dvojica nakoniec okrem finančnej výhry postúpi do boja proti ďalším súťažiacim.

Trojica ostrieľaných špecialistov

Jedlá súťažiacich bude vždy hodnotiť jeden z trojice ostrieľaných špecialistov – Zuzana Sabolová, Martin Korbelič a Marek Ort a moderátorsky šou opäť zastreší Milan „Junior“ Zimnýkoval.

Jednými z najznámejších tvárí doterajších sérií Moja mama varí lepšie ako tvoja boli Dávid a Vilo Habovci či dvojica Ivan Rusina a František Sedlák, ktorá sa udržala až v 90. častiach šou. „Sme zvedaví, čím nás naši súťažiaci tentoraz prekvapia a či príde niekto, kto porazí našich doterajších rekordérov,“ uviedla hovorkyňa JOJ Group Lucia Kulihová.

Televízia plánuje reláciu vysielať celú jeseň každý pracovný deň o 17:55.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Martin Korbelič
Firmy a inštitúcie TV JOJ