Tenisky zo Slovenska sa dostali medzi 11 najlepších na svete

1ef954d0 bf0e 404b b503 8013291633da novesta marathon ss2016.jpg

Našu kvalitu si opäť všimli aj vo svete. Slovenská Novesta sa dostala do rebríčka medzi také hviezdne značky ako Adidas či Nike.

Aj na Slovensku máme kvalitu. A to nie hocijakú. Je ňou značka obuvi Novesta, ktorá sa dokázala vďaka precíznosti, štýlu a špičkovej kvalite, či šetrnosti k životnému prostrediu pozitívne zviditeľniť aj vo svete. Už v minulosti bola ocenená magazínom USA TODAY alebo denníkom The Times. Jej najnovšiu kolekciu  – Novesta ITOH si všimol i britský magazín GQ, ktorý pravidelne informuje svet o najnovších módnych hitoch a štýlových značkách.

Novesta
Foto: Novesta

Tentoraz svojim čitateľom pripravil exkluzívny rebríček najlepších tenisiek  na svete pre  tento týždeň. V zozname sa ocitli známe značky ako Adidas, Nike, Balenciaga a aj naša Novesta.

Rebríček najlepších tenisiek sveta pre tento týždeň

 1. Axel Arigato
 2. Air Jordan 11 Retro Low
 3. Valentino Heroes Reflex
 4. Clae a Agnès B
 5. Nike Zoom Fly
 6. Copson a New Balance 247
 7. Balenciaga Triple S
 8. Tyler The Creator a Converse
 9. Adidas Deerupt
 10. Novesta ITOH
 11. Emporio Armani
Novesta.jpg
https://gq-images.condecdn.net/image/DJmA6APXpzV/crop/1020/f/itoh-by-novesta-1.jpg

Špičková značka Novesta vznikla ešte v tridsiatych rokoch minulého storočia v slovenskom meste Partizánske. Jej zakladateľ, Ján Antonín Baťa, v nej zanechal pečať svojej kvality, preto sa stala veľmi rýchlo populárnou už za čias Československa. A tak je tomu aj dnes.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Novesta