Tenistky majú Siegemundovú v zuboch, poriadne jej naložili

Laura Siegemundová
Nemecká tenistka Laura Siegemundová. Foto: SITA/AP

MADRID 5. mája (WebNoviny.sk) – Chorvátska tenistka Mirjana Lučičová-Baroniová po utorňajšej prehre 2:6, 6:3, 3:6 s Laurou Siegemundovou v 2. kole na antuke v Madride nepodala Nemke ruku a túto ignoráciu následne vysvetlila prostredníctvom sociálnych sietí.

„Hrám tenis už dlho a na dvorci aj mimo neho som sa ocitla v mnohých zaťažujúcich situáciách, ale nikdy za celý čas som nezažila takéto správanie! Moja súperka si trikrát zavolala fyzia, dva razy bola na toalete, prestávala hrať uprostred gemov, aby si vyžiadala ďalšie ošetrenie (zhodou okolností sa to dialo vtedy, keď som viedla), dopriavala si neskutočné pauzy medzi fiftínmi a škriekala ako zviera pri každučkej mojej chybe. Takže nie, to nepodanie ruky nebolo z mojej strany nešportové. A ona to robí vždy! Neakceptovateľné!“ posťažovala sa 34-ročná semifinalistka Wimbledonu 1999 Lučičová-Baroniová.

„Totálne s tebou súhlasím!!! To isté sa dialo v zápase so mnou!!!“ napísala dvojnásobná grandslamová šampiónka Svetlana Kuznecovová z Ruska, screenshot s reakciami sa objavil na webe.

„Ó, dievča, to si ešte bola prehnane vľúdna. To isté sa stalo aj mne na Roland Garros a poviem ti, že po zápase som mala chuť odtiahnuť ju niekam bokom a vymlátiť z nej dušu. Ak si jej teda nepodala ruku, tak to vlastne bolo veľmi športové! To jej správanie nepatrí do športu. Ak chce byť herečkou, mala by ísť do Hollywoodu,“ pridala sa Bulharka Sesil Karatančevová.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Svetlana Kuznecovová
Firmy a inštitúcie WBN