Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Aliancia za rodinu
Ukážka z videa Aliancie za rodinu, ktorý chcela vysielať v médiách.
18. januára 2015 SprávySlovensko od Webnoviny.skSITA Diskusia()

Tento spot Aliancie k referendu odmietli vysielať televízie

BRATISLAVA 18. januára (WEBNOVINY) – Portál Postoy.sk zverejnil odmietnutý spot Aliancie za rodinu, ktorým chcela podporiť februárové referendum. V spote si chlapček kreslí obrázok, na ktorom je rodina a prídu si po neho adoptívni rodičia. Sú to však dvaja muži držiaci sa za ruku a tak sa prekvapene opýta “Kde je mama?”.

Video odmietli vysielať televízie JOJ, Markíza i Verejnoprávny Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS). Aliancia za rodinu, ktorej petícia referendum iniciovala, rozhodnutie médií nevysielať spoty kritizuje.

Video Aliancie za rodinu, ktoré odmietli televízie vysielať

https://youtube.com/watch?v=_RcmF68WUtE

Hovorkyňa Rady pre vysielanie a retransmisiu (RVR) Lucia Jelčová uviedla, že žiaden zákon exaktne vysielateľom neprikazuje ani nezakazuje vysielanie kampane k referendu. “To znamená, že vysielateľ nie je povinný reklamné spoty súvisiace s referendom odvysielať. Ak sa rozhodne kampaň vysielať, musí dbať na dodržanie ustanovení, ktoré by vysielaním mohli byť porušené,” dodala —-> VIAC SA DOČÍTATE V TOMTO ČLÁNKU.

Čo hovoríte na “zakázaný” spot Aliancie za rodinu?

Referendum o ochrane rodiny

sa bude konať v sobotu 7. februára od 7:00 do 22:00. Uskutoční sa na základe petície Aliancie za rodinu. Tí, čo prídu k referendovým urnám, budú môcť odpovedať na tri otázky:

1. Súhlasíte s tým, aby sa manželstvom nemohlo nazývať žiadne iné spolužitie osôb okrem zväzku medzi jedným mužom a jednou ženou?

2. Súhlasíte s tým, aby párom alebo skupinám osôb rovnakého pohlavia nebolo umožnené osvojenie (adopcia) detí a ich následná výchova?

3. Súhlasíte s tým, aby školy nemohli vyžadovať účasť detí na vyučovaní v oblasti sexuálneho správania či eutanázie, ak ich rodičia alebo deti samy nesúhlasia s obsahom vyučovania? Náklady na referendum by mali dosiahnuť približne 6,3 milióna eur.

Odporúčané články

Flašíková objasňovala referendum, eurosocialisti ho zavrhli Štatistický úrad urobí pred referendom o rodine dve skúšky

Témy

Diskusia

Nečudujme sa Oni nás budú radšej kŕmiť tým, čo nám radia odborníci v Nákupných maniačkach, ako sa máme alebo nemáme obliekať. VKSR chvalim spot, nie je diskriminacny,vsetci,ktori pisete o diskriminacii sa zamyslite,ci by ste chceli 2otcov a ci by vam mama - zenskeho pohlaavia nechybala!tolerancia odtial potial,uz su vsetci zmagoreni prevelkou toleranciou voci vsetkemu!mal by byt odvysielany, pretoze ja nerozumiem, ako niekto... mamaja ja naviem ,citam to tu a mam z toho chaos ,neodsudzujem homosexualov je to ich pohlad ,obcas sa mi ale zda ,ze sami na seba putaju viac pozornosti nez je to zdrave , mne je jedno ci sa zosobasia ,alebo... Mstislav Ďumbier Pre Diega - rasizmus, fašizmus, nacizmus a komunizmus neboli následkom inkvizície, ale následkom absencie inkvizície počas prekliateho a podlého liberalizmu (porovnaj kolonializmus stredovekej a liberálnonovovekej spoločnosti, ďalej porovnaj otroctvo v stredoveku a novoveku). Inkvizícia by s takýmito bezbožnými učeniami skoncovala... ujo Ak by som bol gay, tak by som zašiel k lekárovi, špecialistovi, aby zistil stav mojich mužských hormónov v tele a dal sa na liečbu.
Zobraziť celú diskusiu

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...