Thajčan chcel mať väčší penis, nakoniec oň prišiel

Spodna bielizen
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 16. novembra (WEBNOVINY) – Thajskí lekári museli istému mužovi odstrániť penis po tom, čo si ho snažil zväčšiť pomocou olivového oleja. Päťdesiatročný muž namiesto vytúženého efektu dostal infekciu a neskôr rakovinu, a jedinou nádejou pre neho bolo mu penis odrezať.

„Išlo o najväčšiu operáciu v tejto časti tela, ktorú sme robili po zistení rakoviny,“ uviedla hovorkyňa bangkockej Všeobecnej policajnej nemocnice Sirikul Jiaranaikhajorn, ktorá povedala, že infekcie dostanú každý týždeň dvaja až traja pacienti, no rakovina sa u nich zväčša nerozvinie.

Thajčan si do penisu niekoľko rokov nechával injekčnou striekačkou aplikovať olivový olej. Kúru sa podujal podstúpiť na klinike po odporúčaní priateľov, a to napriek tomu, že táto procedúra je lekárskou obcou dlhodobo kritizovaná pre otázny efekt a nepriaznivé vedľajšie účinky.

V Thajsku podstupuje pochybné kúry na zväčšenie penisu množstvo pacientov. Okrem olivového oleja sa snažia pomôcť si aj aplikovaním včelieho vosku, silikónu alebo parafínu. Každý mesiac pre ich vedľajšie účinky hospitalizujú asi 40 ľudí. „Prináša to iba zlé výsledky – ľudia tomu nerozumejú,“ uviedla hovorkyňa nemocnice. „Žena nemiluje muža pre jeho veľkosť,“ dodala Jiaranaikhajorn.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom