Thajského reprezentanta v streľbe zastrelili

Streľba
Foto: SITA

BANGKOK 20. októbra (WEBNOVINY) – Thajského reprezentanta v športovej streľbe Jakkrita Panichpatikuma zavraždili v Bangkoku.

Podľa policajných informácií vrahovia účastníka dvoch olympijských hier utiekli na motorke. Štyridsaťročného pištoliara zastrelili v sobotu vo večerných hodinách, keď išiel autom do domu svojej manželky, s ktorou žili odlúčene. Ich búrlivý vzťah bol vďačným objektom pre thajské bulvárne denníky.

Dvaja muži na motocykli prenasledovali Panichpatikuma a niekoľkokrát naňho vystrelili, keď sa priblížil k domu svojej ženy. „Vyšetrovanie pokračuje, zatiaľ nie je známy motív streľby,“ uviedol policajný podplukovník Pradit Taprasitkitti. Thajské médiá zverejnili fotografie strelami zasiahnutého tela mŕtveho 40-ročného pištoliara.

Panichpatikum považovaný za najlepšieho strelca vo svojej krajiny bol v ostatnom čase v centre pozornosti, keďže jeho matka a manželka podali naňho sťažnosť na polícii za napadnutie a vyhrážky. Na OH 2008 v Pekingu bol siedmy vo vzduchovej pištoli 60, vo svojej zbierke má dve medaily z MS a tri pódiové umiestnenia z pretekov Svetového pohára.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom