The Backwards vystúpia na Novej scéne

The Backwards kapela
The Backwards kapela Foto: www.thebackwards.sk

BRATISLAVA 5. novembra (WBN/PR) – The Beatles opäť ožijú v dňoch 28. a 29. 11. 2010 na javisku bratislavského Divadla Nová scéna, a to vo vernom podaní The Backwards.

The Backwards natoľko milujú zvuk Beatles, že vedia urobiť čokoľvek pre dosiahnutie magickej ilúzie ich originálneho zvuku na svojich koncertoch a nahrávkach. Používajú navlas rovnakú hudobnú aparatúru a obľúbené modely hudobných nástrojov Johna, Ringa, Georga a ľavorukého basgitaristu Paula, vrátane napodobenia špecifického spôsobu ich hry. Dokonalá ilúzia živého vystúpenia legendárnej skupiny The Beatles – to je to, čo dokáže uchvátiť masy ľudí, ktorí Beatles milovali a stále milujú.

Dôkazom úspechu The Backwards v snahe o čo najvernejšiu interpretáciu hudby svojho vzoru je aj dvakrát potvrdené víťazstvo na New York Beatlefeste.

A JOURNEY BACK TO THE BEATLES

Zachytáva prierez tvorbou skupiny The Beatles z čias jej najväčšej slávy, zahŕňa aj experimentálne obdobie a štúdiovú tvorbu. Každá časť pracuje s originálnymi kostýmami, autentickými nástrojmi a scénickým spracovaním. Show natoľko pripomína strhujúci koncert živých Beatles, až to vyvoláva zimomriavky.

THE BACKWARDS: John – Dalibor Štroncer, Paul – Miroslav Džunko, George – František Suchanský, Ringo – Daniel Škorvaga . Spoluúčinkujú: klávesy a perkusie: Dino Zsiga, Košický orchester.

www.nova-scena.sk

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Divadlo Nová Scéna