The Sun nemôže zverejniť polonahé fotky manžela Kate Winslet

Kate winslet ned
Herečka Kate Winslet s manželom Nedom Rocknrollom. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 9. januára (WEBNOVINY) – Londýnsky súd zakázal denníku The Sun publikovať polonahé fotografie manžela Kate Winslet.

Nedovi Rocknrollovi, za ktorého sa oscarová herečka vydala minulý mesiac, sa tak podarilo zachrániť pred zahanbením. Fotky vznikli pred niekoľkými rokmi na súkromnej párty.

„Zabránili sme denníku The Sun zverejniť polonahé fotky Neda, ktoré urobil jeho kamarát na oslave 21. narodenín pred pár rokmi. Fotky sú nevinné, no zahanbujúce a neexistuje žiadny dôvod na to, aby sa objavili v novinách. Uvedomujeme si, že v dobe internetu je čoraz ťažšie chrániť svoje súkromie. Ale budeme pokračovať a robiť, čo bude v našich silách, najmä preto, aby sme pred médiami ochránili Kateine deti. Odmietame akceptovať, že jej kariéra nedovolí našej rodine žiť relatívne normálny život,“ uviedol manželský pár v oficiálnom vyjadrení.

Obrazom: Kate Winslet

Kate Winslet sa dala so synovcom miliardára Richarda Bransona dohromady pred približne rokom a pol. Spoznali sa v auguste 2011 na ostrove Necker v Karibiku, ktorý patrí Bransonovi.

Londýnska premiéra Titanicu v 3D
Foto: SITA/AP

Práve počas tejto dovolenky, na ktorej bola herečka so svojimi deťmi a vtedajším priateľom Louisom Dowlerom, začalo v luxusnom dovolenkovom sídle horieť a Winslet pred ohňom zachránila miliardárovu matku. Domov sa vrátila už s Rocknrollom. Jej tretí manžel, ktorého pôvodné meno je Abel Smith, pracuje pre firmu Virgin Galactic svojho strýka.

Tridsaťsedemročná Kate Winslet je držiteľkou Oscara v kategórii Najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe za film Predčítač (2008). Celosvetovo známou sa stala vďaka snímke Titanic (1997) režiséra Jamesa Camerona.

Za výkon v ňom ju nominovali na Oscara, rovnako ako aj za úlohy vo filmoch Rozum a cit (1995), Iris (2001), Večný svit nepoškvrnenej mysle (2004) a Malé deti (2006).

Uznávanú herečku diváci poznajú aj zo snímok Nebeské stvorenia (1994), Hamlet (1996), Quills – Perom markíza de Sade (2000), Enigma (2001), Život Davida Galea (2003), Hľadanie Krajiny – Nekrajiny (2004), Všetci kráľovi ľudia (2006), Prázdniny (2006), Núdzový východ (2008), Nákaza (2011), Carnage (2011) či miniseriálu Mildred Pierceová (2011).

Obaja jej exmanželia sú režiséri. S Jimom Threapletonom má 12-ročnú dcérku Miu a s oscarovým filmárom Samom Mendesom osemročného syna Joea.

Informácie zverejnila webstránka www.uk.eonline.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Kate Winslet