Tiger Woods a Lindsey Vonnová potvrdili, že tvoria pár

Bez názvu
Americká zjazdárka Lindsey Vonnová Foto: SITA/AP

MIAMI 18. marca (WEBNOVINY) – Slávny americký golfista Tiger Woods a jeho krajanka, porovnateľne úspešná zjazdárka Lindsey Vonnová, v pondelok potvrdili, že tvoria pár v súkromnom živote.

Myslím si, že to už nebolo nejako dobre udržiavané tajomstvo – áno, schádzam sa s Tigerom Woodsom,“ uviedla Vonnová prostredníctvom svojho konta na Twitteri. Na Facebook zavesila dlhšie komuniké doplnené spoločnými fotografiami.

Náš vzťah prerástol v ostatných mesiacoch z priateľstva do čohosi hlbšieho a som z toho veľmi šťastná. Nehodlám to však rozoberať podrobnejšie, pretože by som si to rada uchovala len ako súčasť životov nás dvoch, mojej rodiny a blízkych kamarátov. Vďaka za pochopenie a pretrvávajúcu podporu„, napísala Vonnová.

Woods súbežne takisto na Twitteri aj Facebooku informoval o svojom vzťahu s lyžiarkou: „Táto sezóna zatiaľ bola skvelá a som šťastný z víťazstiev. Čosi pekné sa však udialo aj mimo golfu, a to stretnutie s Lindsey Vonnovou. Určitý čas sme boli priatelia, ale počas ostatných mesiacov to prerástlo do bližšieho zväzku a tvoríme pár. Ďakujeme za priazeň i rešpektovanie nášho súkromia.“

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Lindsey VonnováTiger Woods