Titul Miss Press 2013 získala Karolína Chomisteková

Novou Miss Press je Karolína Chromisteková
MISS Press 2013 Karolína Chomisteková počas tlačovej besedy pred finále 18. ročníka súťaže krásy MISS Slovensko 2013 Foto: SITA/Ľudovít Vaniher

BRATISLAVA 10. apríla (WEBNOVINY) – Finalistka súťaže krásy Miss Slovensko 2013 s číslom 3 Karolína Chomisteková si získala sympatie novinárov a stala sa najnovšou nositeľkou titulu Miss Press.

Devätnásťročná študentka manažmentu sa spolu s ďalšími jedenástimi finalistkami predstaví počas slávnostného finále Miss Slovensko 2013 v nedeľu 14. apríla.

Finále 18. ročníka prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko 2013, ktoré bude v priamom prenose v nedeľu večer vysielať televízia JOJ, dostane podobu veľkolepej módnej šou.

Divákov bude tentoraz večerom sprevádzať český moderátor Leoš Mareš. „Je to mladý, štýlový moderátor so schopnosťou improvizácie, ktorý sa bude pohybovať medzi dievčatami aj v zákulisí, takže si myslím, že sa k tejto módnej prehliadke hodí,“ povedala riaditeľka súťaže Magdaléna Šebestová.

Obrazom: Novinári si zvolili svoju miss

Súčasťou módnej šou, počas ktorej sa úloh modeliek zhostia práve krásne finalistky Miss Slovensko, bude i špeciálne prehliadkové mólo s dĺžkou až 25 metrov. Dopĺňať ho budú zaujímavé nadrozmerné dekorácie.

Finálová dvanástka sa počas večera predstaví v luxusných modeloch značky Versace, v originálnych spoločenských šatách renomovaných slovenských návrhárov či v exkluzívnej kolekcii Michaely Ľuptákovej s názvom City Jungle.

Počas finálového večera súťaže krásy v bratislavskej Inchebe vystúpi niekoľko známych slovenských i českých interpretov a interpretiek. Jednou z hlavných hviezd večera bude český spevák David Koller so symfonickým orchestrom, na finále sa predstavia aj Anita Soul, Mária Čírová, Igor Kmeťo či Martin Chodúr.

Novou Miss Press je Karolína Chromisteková
Foto: SITA/Ľudovít Vaniher

Diváci finálového večera si prostredníctvom SMS hlasovania v nedeľu zvolia Miss Sympatia. Výťažok z hlasovania tento rok poputuje na organizáciu letného tábora pre deti z Detského domova v Ružomberku. Podľa Magdalény Šebestovej deti čaká v lete i prekvapenie v podobe krásnych animátoriek – finalistiek Miss Slovensko 2013.

Finalistky Miss Slovensko 2013 na tlačovej besede

Víťazka súťaže Miss Slovensko 2013 získa honorovanú zmluvu s Produkčným domom FORZA, štýlový automobil, kompletne zariadený 3-izbový byt na jeden rok v Bratislave či luxusnú dovolenku na ostrove Boa Vista.

Okrem mnohých cien bude reprezentovať Slovensko i na prestížnej súťaži Miss World, ktorá sa tento rok uskutoční v Indonézii. Na celosvetovú súťaž pocestuje i prvá vicemiss Slovensko 2013, ktorá sa zúčastní na Miss International.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Anita SoulDavid KollerKarolína ChomistekováLeoš MarešMagdaléna ŠebestováMária ČírováMartin Chodúr