Top 10 najpredávanejších kníh Martinus.sk

Knihy
Foto: SITA/Jozef Jakubčo

BRATISLAVA 6. decembra (WEBNOVINY) – Najpredávanejšou knihou na www.martinus.sk bola v období od 21. novembra do 4. decembra kniha Na podpätkoch Dominika Dána, ktorá vládla aj predchádzajúcemu rebríčku.

Na druhej priečke debutuje kniha Demitra: 38 o zosnulej slovenskej hokejovej ikone Pavlovi Demitrovi. Publikácia, ktorá je prierezom života tohto vynikajúceho hráča a skvelého človeka od jeho prvých detských krôčikov na ľade cez účinkovanie v zámorských tímoch i reprezentácii Slovenska až po tragický okamih leteckej havárie, je však momentálne vypredaná.

Trojka patrí tiež vypredanému slovenskému vydaniu životopisu Stevea Jobsa. Kniha z pera Waltera Isaacsona si oproti predchádzajúcemu rebríčku pohoršila o jednu priečku. Rovnako o jedno miesto klesli Expedície 1973 – 1982 Júliusa Satinského, ktorým patrí štvrtá priečka.

Prvú päťku najpredávanejších kníh od 21. novembra do 4. decembra uzatvára zatiaľ nevydaná novinka. Kniha Najlepší bicykel na svete Roberta Penna sa do rebríčka dostala na základe predobjednávok. Autor knihy s podtitulom Hľadanie šťastia na dvoch kolesách jazdí na bicykli do práce, pre zdravie, na nákupy, na dovolenky, ale aj len tak pre zábavu. Na bicykli prešiel päť kontinentov, navštívil štyridsať krajín. Jeho kniha sa dočkala nadšených reakcií na oboch stranách Atlantiku, pričom zatiaľ vyšla v desiatich jazykoch.

Desať najpredávanejších kníh od 21. novembra do 4. decembra:

1. Na podpätkoch – Dominik Dán

2. Demitra: 38 – Ján Bednarič a kolektív

3. Steve Jobs (slovenské vydanie) – Walter Isaacson

4. Expedície 1973 – 1982 – Július Satinský

5. Najlepší bicykel na svete – Robert Penn

6. Jeden deň – David Nicholls

7. Sezóna potkanov – Jozef Banáš

8. Sladkosti, od ktorých sa nepriberá – Emma Tekelyová, Ema Tekelyová

9. Maverick – Marek Adamík, Eva Bacigalová

10. Nepriateľ štátu – Jozef Karika

Zdroj: www.martinus.sk

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Emma TekelyováJozef BanášJozef KarikaJúlius SatinskýSteve Jobs
Firmy a inštitúcie Martinus.sk