TOP 10 najsexi spevákov a speváčok v hudobnom priemysle

4. Rihanna
Najpríťažlivejšou ženou v hudobnom priemysle je Britney Spears. Rozhodlo o tom viac ako 600-tisíc čitateľov a čitateliek ankety magazínu Billboard. Rihanna získala 6% hlasov. Foto: www.billboard.com

BRATISLAVA 13. júna (WEBNOVINY) – Najpríťažlivejším mužom a ženou v hudobnom priemysle sú Adam Lambert a Britney Spears. Vyplynulo to z ankety magazínu Billboard, do ktorej prišlo od čitateľov a čitateliek jeho webovej stránky viac ako 600-tisíc hlasov.

Tridsaťročný finalista ôsmej sezóny speváckej súťaže American Idol Adam Lambert získal 26 percent hlasov. Za ním nasleduje frontman skupiny Maroon 5 Adam Levine s 12 percentami, kanadský idol tínedžeriek Justin Bieber s desiatimi percentami a španielsky lámač ženských sŕdc Enrique Iglesias, ktorý získal 9,75 percenta hlasov.

Prvú päťku uzatvára 22-ročný extravagantný frontman nemeckej skupiny Tokio Hotel Bill Kaulitz, ktorý získal osem percent hlasov napriek tomu, že na pôvodných hlasovacích lístkoch nefiguroval a jeho fanúšičky ho na ne doplnili. Zaujímavosťou je, že do top 10 by to na základe hlasovania dotiahol aj Jo Calderone, ktorý je však alter egom speváčky Lady Gaga, preto ho redaktori z výsledného rebríčka vynechali.

V ženskej časti ankety zvíťazila s neuveriteľnými 45 percentami hlasov 30-ročná americká speváčka Britney Spears. Druhá skončila Lady Gaga s dvanástimi percentami, tretia Beyoncé s ôsmimi percentami, štvrtá je barbadoská hviezda Rihanna (6%) a prvú päťku uzatvára Katy Perry (5%).

TOP 10 najsexi speváčok roku 2012

1. Britney Spears
Foto: www.billboard.com

Desať najsexi žien hudobného priemyslu:

1. Britney Spears – 45% hlasov

2. Lady Gaga – 12% hlasov

3. Beyoncé – 8% hlasov

4. Rihanna – 6% hlasov

5. Katy Perry – 5% hlasov

6. Demi Lovato – 3,89% hlasov

7. Madonna – 3,75% hlasov

8. Jennifer Lopez – 3% hlasov

9. Nicki Minaj – 1,85% hlasov

10. Taylor Swift – 1,84% hlasov

TOP 10 najsexi spevákov roku 2012

1. Adam Lambert
Foto: www.billboard.com

Desať najsexi mužov hudobného priemyslu:

1. Adam Lambert – 26% hlasov

2. Adam Levine – 12% hlasov

3. Justin Bieber – 10% hlasov

4. Enrique Iglesias – 9,75% hlasov

5. Bill Kaulitz – 8% hlasov

6. Bruno Mars – 5,9% hlasov

7. Bon Jovi – 5,8% hlasov

8. Chris Brown – 5% hlasov

9. Usher – 3% hlasov

10. Drake – 2% hlasov

Informácie zverejnila webová stránka www.billboard.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Adam LambertAdam LevineBon JoviBritney SpearsBruno MarsChris BrownDemi LovatoEnrique IglesiasJennifer LopezJustin BieberKaty PerryLady GagaNicki MinajRihannaTaylor Swift