Trenčín proti mladíkom nezaváhal, potvrdil rolu favorita

Dukla Trenčín si v Tipsport lige zmerala sily s HK Orange 20
Zľava: Jan Chábera z Dukly Trenčín a Jakub Sukeľ z HK Orange 20 počas zápasu 4. kola hokejovej Tipsport ligy medzi Dukla Trenčín - HK Orange 20. Trenčín, 17. september 2015. Foto: SITA/Tomáš Somr

TRENČÍN 17. septembra (WebNoviny.sk) – Hokejisti Dukly Trenčín potvrdili vo štvrtkovom dueli 4. kola Tipsport Ligy úlohu favorita, keď zvíťazili 2:0 nad HK Orange 20.

Obrazom: Dukla Trenčín na svojom ľade nezaváhala

Skóre duelu otvoril v 28. minúte Martin Vozdecký, triumf domácich spečatil v 54. minúte Radek Dlouhý. Trenčiansky brankár Jan Chábera nepustil za svoj chrbát žiadnu z 13 striel mladíkov.

Hokej – Tipsport Liga 2015/2016 – 4. kolo – štvrtok:
Dukla Trenčín – HK Orange 20 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Góly: 28. Vozdecký (V. Nemec), 54. R. Dlouhý (J. Gašparovič)

Vylúčení: 8:7 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Snášel – Junek, Šefčík

Trenčín: Chábera – P. Mikuš, Holenda, Hatala, M. Zaťko, Ryzák, Drgoň, Trefný, Nechala – Melichárek, R. Dlouhý, J. Gašparovič – Vozdecký, V. Nemec, Ölvecký – Michal Hlinka, J. Zlocha ml., Koyš – M. Jakúbek, J. Švec, D. Hudec

HK Orange 20: Škorvánek – Ivanič, Koch, Jendroľ, A. Sloboda, Košecký, M. Moravčík, Michalčin, Kuzmín – Briestenský, Holešinský, P. Galis – J. Milý, M. Sukeľ, J. Sukeľ – J. Tatár, Klenko, L. König – Sádecký, J. Šiška, Hrušík

Tabuľka najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport Ligy 2015/2016 po štvrtkovom zápase 4. kola:

HK Orange 20 2 1 0 0 0 0 1 4:3 3

Poznámka: počet zápasov, výhry – 3 body, výhry po predĺžení – 2 body, výhry po samostatných nájazdoch – 2 body, prehry po predĺžení – 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch – 1 bod, prehry – 0 bodov, skóre, body.