Turecko a Paliho Kapurková sympatizujú

Vsetkooturecku.sk

BRATISLAVA 1. apríla (WBN/PR) – Turecko je známe najmä kvalitnými službami, kde naozaj platí, keď som v službách, tak slúžim a to chce na Slovensku aj Paliho Kapurková:

Podľa občianskej aktivity vo forme politickej strany Paliho Kapurková, veselá politická strana, by mal presne takýto jav nastať aj v súčasnom politickom prostredí na Slovensku. Cieľom programu je to, aby si politici uvedomili, že občanom nevládnu, ale slúžia. Teda sú tu pre občanov a majú všetkým občanom skladať účty. Preto navrhujú premenovanie vlády na služobníctvo ľudu. To je jedným z hlavných bodov volebného programu pre parlamentné voľby kandidujúcej stany Paliho Kapurková, veselá politická strana.

Ako ďalej na tlačovej konferencii odznelo prostredníctvom sympatizantov Paliho Kapurkovej, veselej politickej strany, bude svoje predvolebné úsilie a aktivity smerovať k tomu, aby sa ľudia nevzdávali svojho volebného práva, aby aj tí, ktorí nemajú koho voliť, mohli odovzdať svoj platný hlas, aby sa na Slovensku podarilo uviesť do života možnosť voľbu proti všetkým politickým stranám.

Rozhovor s inovátormi v oblasti služieb k občanom Vám prinesieme v nasledujúcich dňoch na portáli www.vsetkooturecku.sk

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Paliho Kapurková veselá politická strana