Túžiš mať viac lajkov na Instagrame? S appkou Hippo Beta sa to podarí každému

Horizon33_2016 4 18_12 32 17.jpg

Patríš k tým ľuďom, ktorí sú denne na Facebooku a fotografie zo svojho života uverejňujú na Instagram? Ak nechceš, aby tvojim fotografiám chýbal šmrnc, čítaj ďalej. Navyše, ak sa chceš svojimi snímkami odlíšiť od väčšiny, začni ich upravovať v aplikácii Hippo Beta, vďaka ktorej dosiahnú tvoje fotky neobvykle veľký počet lajkov. 

Možno sa to ani nezdá, no vhodne zvolený filter, ktorých je na Instagrame niekoľko ti pomôžu posunúť kvalitu tvojej fotografie na úplne inú úroveň. Najväčšia výhoda tejto aplikácie je fakt, že je úplne odlišná od Instagramu. Tam si svoje fotografie upravuješ sám, no v Hippo Beta ich za teba upravuje niekto úplne iný. Ako to vlastne funguje?

Úplne jednoducho – odfotíš si jedinečný moment zo svojho života, nahráš ho do aplikácie a čakáš, pokiaľ ju niekto upraví za teba. V galérií je okrem mena fotografa zverejnené aj meno editora, ktorý sa tvojej fotky ujal. Aplikácia aj samotná úprava sú zadarmo.

Tvoje fotky sa zmenia na nepoznanie. Prebehnú dramatickou transformáciou a vďaka nej budú na tvojich fotkách pribúdať lajky ani nebudeš vedieť ako.

Horizon33_2016 4 18_12 0 5.png
Socha Oscara na červenom koberci pred Kodak Theatre Foto: SITA/AP
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Instagram