Tvorcovia Gospel talentu 2011 ďakujú všetkým, ktorí pomáhali

Gospel talent
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 15. júna (WBN/PR) – Gospeltalent team na čele s europoslancom Miroslavom Mikolášikom zasiela veľké poďakovanie všetkým, ktorí pomáhali pri tvorbe druhého ročníka úspešnej speváckej súťaže Gospel talent 2011. Súťaž je určená pre začínajúcich hudobných gospelových interpretov, ktorá víťazovi pomôže zviditeľniť sa na slovenskej hudobnej scéne. Tohtoročný druhý ročník vyhrala s piesňou Nebol to len sen 21-ročná študentka Farmaceutickej fakulty Univerzity Komenskeho v Bratislave Silvia Chlebovská z Bardejova.

Team ďakuje na portáli gospeltalent všetkým, ktorí podporili túto originálnu myšlienku. „Najväčšia vďaka však patrí Bohu za to, že súťaž požehnal, držal nad ňou ochrannú ruku a sprevádzal jej tvorcov každý deň od rána do noci v radostiach i ťažších chvíľach,“ uviedol na stránke team dobrovoľníkov. Ďakuje tiež jej organizátorom, hlavným partnerom, médiám, všetkým súťažiacich a ich fanúšikom, ktorí im svojimi hlasmi prejavili podporu. Do druhého ročníka súťaže sa zapojilo celkovo 39 interpretov, čo je o štyroch viac, než pred dvomi rokmi.

Súťaž Gospel talent je jedinečným počinom na slovenskej hudobnej scéne. Oba ročníky zorganizoval pod záštitou europoslanca Miroslava Mikolášika spevák Richard Čanaky a Rádio Lumen. Postavili sa za ňu viaceré známe osobnosti. Jej hlavným mediálnym partnerom bol portál tlačovej agentúry SITA – Webnoviny.sk. Súťaž tiež podporili viacerí ďalší mediálni partneri vrátane rádia Lumen. Hlavnými partnermi súťaže sú hitparáda amatérskych gospelových skupín GosAmKa, hitparáda Rádia Lumen Gospelparáda a festival CampFest. Špeciálnym partnerom súťaže je internetový obchod Musicant.sk.

Bližšie informácie o celej súťaži je možné nájsť na internetovej stránke www.gospeltalent.sk.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom