Udeľovanie People's Choice Awards ovládli upíri

Pattinson

BRATISLAVA 7. januára (WEBNOVINY) – Na odovzdávaní People’s Choice Awards, ktoré sa konalo v Los Angeles 6. januára večer, víťazili upíri. Ceny, udeľované na základe hlasovania verejnosti, získal v kategórii Najobľúbenejší film Súmrak, úspešná bola aj celá filmová séria Twilight sága, jej hlavné herecké obsadenie a v kategórii Prelomový výkon herca Taylor Lautner. Úspech mali aj televízne seriály s upírskou tematikou. True Blood: Pravá krv je Televíznou posadnutosťou a The Vampire Diaries Najobľúbenejším novým dramatickým seriálom.

Najobľúbenejším rodinným filmom je animovaný Hore. Spomedzi komédií zvíťazil Návrh a v nezávislej tvorbe triumfovali Nehanební bastardi. Ľudia, hlasujúci v ankete, majú z filmových herečiek najradšej Sandru Bullock a z filmových hercov Johnnyho Deppa.

Z hudobných People’s Choice Awards získala najviac, dve trofeje, Lady Gaga – za prelomový hudobný výkon a v kategórii Najobľúbenejší popový hudobník, hudobníčka alebo kapela. Najobľúbenejším spevákom sa stal Keith Urban, spomedzi speváčok je najobľúbenejšia country hviezda Taylor Swift.

SITA/AP

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Lady GagaTaylor LautnerTaylor Swift