Unikátna appka, ktorá ti pomôže zaspať do jednej minúty!

735112.jpg

Spánok je jednou z najdôležitejších súčastí nášho dňa. Keď ho máme nedostatok, okamžite sa to prejaví na našom pracovnom výkone, nálade a neskôr sa to podpíše aj na našom zdraví. Ako tomu predísť? Iba 16-ročný developer z Nemecka Jonac Lecking vytvoril aplikáciu, vďaka ktorej sa nám údajne podarí zaspať efektívne do jednej minúty. To sa oplatí vyskúšať na vlastnej koži! 

App Store mení pravidlá. Aplikácie, ktoré majú v názve “free” zakazuje

Aplikácia s názvom Puls 2 je dostupná zatiaľ iba pre iOS na App Store. Čím disponuje táto appka?  „Pulse 2 je relaxačná aplikácia s vedecky podloženými dýchacími technikami a futuristickou vizualizáciou dýchania, ktorá ti pomôže znížiť stres, zaspať do 60 sekúnd, zlepšiť tvoj spánkový cyklus a zabrániť kardiovaskulárnym problémom.“(AppStore)

Ak máš aj ty problém so zaspávaním, vyskúšaj túto appku a uvidíš, či sa tvoj prístup k spánku aspoň o niečo zlepší. Appka je známa tým, že je jednou z najlepších aplikácií svojho druhu v obchode App Store. Taktiež patrí k jedným z mála appiek, ktoré sa zameriavajú na reguláciu dýchania s voliteľným rozhraním pre ochranu očí prostredníctvom tzv. dark mode (nočný/tmavý režim), ktorý chráni užívateľov pred poškodením zraku, ktoré ako iste vieš, môže spôsobiť jasné žiarenie z obrazoviek.

Horizon33_2017 6 28_17 52 19.jpg
http://mm.aiircdn.com/74/735112.jpg
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom