Úspech nezávisí len od talentu, priznala Christina Hendricks

Christina Hendricks
Christina Hendricks Foto: Facebook

BRATISLAVA 6. apríla (WEBNOVINY) – Americká herečka Christina Hendricks tvrdí, že po množstve neúspešných konkurzov je zvyknutá na odmietnutia.

Ako však povedala pre kanadský magazín Flare, dôvody, prečo nedostala prácu, neboli vždy racionálne.

„Bola som na milión konkurzoch a miliónkrát ma odmietli, takže je to niečo, na čo som zvyknutá. Môžete odísť s pocitom, že to bol najlepší konkurz na svete a oni povedia, že ste nevyzerali tak, ako si predstavovali. Nemá to nič spoločné s vaším talentom,“ vysvetlila.

„Niekto sa mohol pred dňom rozísť s ryšavou ženou a už ma nechcel zamestnať,“ dodala 37-ročná hviezda, pre ktorú je charakteristická práve táto farba vlasov.

V rozhovore tiež prezradila, že samu seba nevníma ako slávnu. „Aby som bola úprimná, nie som taká známa. Môžem žiť veľmi normálny život. Nestávajú sa mi také veci ako Jennifer Aniston, nikto mi nekempuje pred domom. Môžem vyhodiť odpadky, prejsť sa po ulici, dať si ramen a je to fajn,“ uviedla.

Obrazom: Sexy herečka Christina Hendricks

Christina Hendricks je známa predovšetkým ako Joan Holloway z úspešného seriálu Mad Men. Za jej stvárnenie má na konte tri nominácie na Emmy a spolu so svojimi seriálovými kolegami získala dve Screen Actors Guild Awards pre najlepšie herecké obsadenie.

Zahrala si aj v seriáli Firefly (2002 – 2003) či filmoch Život je taký (2010), Nechápem, ako to dokáže (2011), Detachment (2011) alebo Drive (2011). Čitateľky magazínu Esquire ju v roku 2010 vyhlásili za najpríťažlivejšiu ženu sveta. Od roku 2009 je jej manželom herec Geoffrey Arend. Informácie zverejnila webstránka www.femalefirst.co.uk.

3. Christina Hendricks
Foto: facebook.com
Christina Hendricks
Foto: SITA/AP
Christina Hendricks
Foto: SITA/AP

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Christina HendricksJennifer Aniston