Uteráky za 800 miliárd dolárov? Reakcie ľudí bavia internet

Uterák
Foto: Amazon

PORTLIGHT 9. júna (WEBNOVINY) – Internetový obchodný gigant Amazon zverejnil ponuku na predaj uterákov za neuveriteľných 800 miliárd dolárov. Šesťdielny set bavlnených uterákov v tmavofialovej farbe, ktorý vyrába spoločnosť Calcot, ihneď vzbudil búrlivé diskusie. Obyčajne vyzerajúce osušky, ktoré sa dajú prať v práčke a „dobre držia tvar“, dostali cenovku 796 046 677 457 dolárov a 16 centov, za poštovné si treba priplatiť 4,45 dolárov.

„Predpokladáme, že obchodníkovi v Portlighte ušli prsty na klávesnici, alebo má niekto v spoločnosti, povedzme, veľmi suchý zmysel pre humor,“ napísal britský denník Guardian.

Zákazníci však na reakcie nedali dlho čakať a falošné recenzie teraz bavia internet.

Uterák
Foto: Amazon

„Toto je asi najlepší uterák, aký kto kedy vyrobil. Musel som si zobrať druhú hypotéku na dom a zatiahnuť deti do ilegálnej práce, ale stálo to za to. Samotná bavlna musela rásť v nebi. Vždy, keď sa utieram, mám pocit, že som zahalený v čírej radosti. Raz som ho zobral k jazeru a ryby naskákali rovno do môjho člna, len aby mohli byť v jeho blízkosti. Kamkoľvek sa vydáte, tento uterák upúta pozornosť,“ napísal David H.

„Dobrá kúpa. Zaplatil by som aj dvojnásobok za takýto dobrý set,“ pridal sa Richard H. „Vynikajúci produkt, hoci trošku drahší. Musel som predať pár vecí z domácnosti a zaútočiť na pár krajín. Nemá však chybu,“ napísal Daniel Finan.

„Dostanete presne to, za čo si zaplatíte,“ tvrdí Josh Sargent. „Päť dolárov za poštovné? Hm, trochu drahé,“ nešetril sarkazmom Christopher.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom