Užite si šťavnaté leto s Mattoni

Bez názvu
Foto: Mattoni

BRATISLAVA 29. júla (WBN/PR) – Lahodný malinový kokteil s minerálnou vodou Mattoni je tým pravým osviežením počas horúcich letných dní. Vyskúšajte recept od víťaza celosvetovej súťaže Mattoni Grand Drink 2011 Petra Pravotiaka.

Potešte svojich blízkych v lete niečím výnimočným. Nealkoholický kokteil sa hodí vždy – keď sa stretávate s kamarátkami, pozývate na večeru rodičov, alebo sa chystáte stráviť príjemný večer na chalupe. Buďte odvážni, zahrajte sa na barmanského majstra. Je to jednoduché: postačí vám pár ingrediencií a zmysel pre originálny detail.

Na kokteil MATTONI šťavnaté leto potrebujeme: 10 kusov čerstvých malín, 1 cl čerstvej limetovej šťavy, 3 cl bazového sirupu a Mattoni perlivú s príchuťou citrónu.

Do vychladeného pohára vložíme umyté maliny, jemne ich popučíme, pridáme limetovú šťavu a bazový sirup. Zmes zasypeme ľadom a dolejeme vychladenou perlivou minerálnou vodou MATTONI citrón. Na záver drink premiešame lyžičkou, ozdobíme mätovými lístkami a s láskou servírujeme. Recept na kokteil pripravil Peter Pravotiak, víťaz celosvetovej barmanskej súťaže Mattoni Grand Drink 2011.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom