V Bratislave sa opäť strieľalo, o život prišiel 75-ročný muž

polícia, krimi
Foto: ilustračné, Facebook/Polícia Slovenskej republiky.

BRATISLAVA 26. januára (WebNoviny.sk) – Život 75-ročného muža si vyžiadala štvrtková streľba v jednom z obytných domov na Ulici Milana Marečka v bratislavskej Devínskej Novej Vsi.

Policajti na mieste zadržali aj podozrivého 68-ročného Bratislavčana, ktorý mal zbraň v legálnej držbe. Eskortovali ho na policajné oddelenie. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy. Oznámenie o streľbe dostali policajti krátko po 20:15.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, medzi suterénom a nultým poschodím našli na schodisku nehybné telo a ozbrojeného muža, ktorého ihneď vyzvali, aby položil zbraň. Najskôr nereagoval, nakoniec na opakované výzvy policajtov zbraň zložil. Policajti mu za použitia hmatov a chvatov nasadili putá a zaistili zbraň.

Prípad riešia krajskí kriminalisti. Ďalšie okolnosti tohto skutku sú predmetom intenzívneho vyšetrovania. Vzhľadom na štádium trestného konania bližšie informácie k prípadu nie je možné poskytnúť. Ako dodala Mihalíková, hneď ako to procesná situácia umožní, budú verejnosť o prípade informovať.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom