V hre LOTO sa hrá o megajackpot 5 587 850 eur

Tipos
TIPOS Foto: TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s

BRATISLAVA 5. júla (WBN/PR) – V hre LOTO sa teraz hrá o milióny v oboch ťahoch. Už nedeľné žrebovanie tak môže zmeniť život nejednému z hráčov. „V prvom ťahu číselnej lotériovej hry LOTO sa aktuálne hrá o neuveriteľný megajackpot 5 587 850 eur. Aj hlavná výhra v druhom ťahu môže urobiť niektorého z hráčov milionárom. Jej výška je 1 060 855,40 eura. Stačí len uzatvoriť stávku v hre LOTO,“ informoval hovorca TIPOS, národná lotériová spoločnosť , a.s. Rastislav Čépe.

Spoločnosť TIPOS po stredajšom žrebovaní presunula do prvého ťahu hry LOTO dvojmiliónovú prémiu, o ktorú sa hralo od 27. mája do 4. júla. „Ani tento rok jackpot s prémiou 2 000 000 eur nepadol,“ skonštatoval hovorca. Pre hru o prémiu bolo potrebné uzatvoriť stávku minimálne s jedným tipom a zvoliť si aj doplnkovú hru JOKER. „Teraz možno fantastickú sumu vyhrať bez týchto podmienok. Čiže stačí uzatvoriť stávku na jeden tip, stĺpec za 0,70 eura. Samozrejme, že s väčším počtom podaných tipov rastie aj pravdepodobnosť výhry,“ dodal Čépe. Hráči si už len vyberú, či budú veriť svojim šťastným číslam alebo náhodnému výberu a stávku uzatvoria v niektorej zo zberní. „Spoločnosť TIPOS tiež ponúka možnosť uzatvoriť lotovú stávku aj prostredníctvom internetu či SMS služby. V hre LOTO sa žrebuje spravidla každú stredu a nedeľu,“ uviedol.

V hre LOTO padli tento rok zatiaľ iba 4 jackpoty. „Najvyšší tohtoročný jackpot padol 8. apríla v druhom ťahu hry LOTO a mal hodnotu 2 892 046,43 eura. Zároveň išlo o prvý tohtoročný jackpot, ktorý padol v tejto obľúbenej lotériovej hre. Kumuloval sa od októbra 2011,“ pripomenul Čépe. Ostatné tri tohtoročné padnuté jackpoty dosahovali výšku od 300 000 do 379 216 eur.

Ak by v nedeľu padol vyše 5,5 miliónový jackpot v prvom ťahu hry LOTO, táto výhra by sa dostala na tretie miesto v rebríčku výhier, ktoré spoločnosť TIPOS vyplatila svojim hráčom. „Na prvom mieste stále kraľuje výhra z januára 2009, keď šťastný hráč vyhral prostredníctvom internetovej stávky v hre LOTO vyše 11 miliónov eur. Na druhom mieste je výhra z hry EUROMILIÓNY, ktorá padla vlani v júni a mala hodnotu takmer 7,8 milióna eur,“ uviedol hovorca.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Rastislav Čépe
Firmy a inštitúcie TIPOS, a.s.