V Legendách popu možno odznejú aj hity Mariky Gombitovej

Gombitová

BRATISLAVA 16. decembra (WEBNOVINY) – Rozhlas a televízia Slovenska plánuje v roku 2012 pokračovať vo výrobe hudobno-zábavného programu Legendy popu.

Svoju účasť dosiaľ potvrdili český spevák Karel Gott a kapela Olympic. RTVS okrem toho plánuje natočiť diel, ktorý bude venovaný hitom Mariky Gombitovej. „S Marikou Gombitovou sme v istom kontakte a hľadáme spôsob, ako o nej pripraviť mimoriadne dôstojný diel. Veríme, že sa nám to začiatkom budúceho roka podarí a urobíme pre to maximum,“ povedal pre agentúru SITA riaditeľ Sekcie programu RTVS, organizačnej zložky STV Andrej Miklánek.

V piatok sa bude spomínať na Elán

Prvú sériu programu už v piatok uzavrú najznámejšie skladby kapely Elán. Počas sviatkov odvysiela STV dve špeciálne vydania Legiend popu, konkrétne 23. a 31. decembra. Vo Vianočnom špeciáli sa predstaví kapela Tublatanka, Peter Nagy, Zuzana Smatanová, Robo Opatovský, Monika Bagárová, Marcel Palonder, Martin
Elán
Foto: SITA/Nina Bednáriková

Harich, Misha a No Name. Okrem iných odznejú skladby Každý deň budú vraj Vianoce, Vianočný deň, Poďme bratia do Betlehema, Ave mama či Tichá noc. V roli glosátorov sa predstavia Marcel Forgáč, Elena Vacvalová a Roman Luknár.

Silvestrovský špeciál zas ponúkne vystúpenia Mariána Čekovského, Zdenky Prednej, Janka Kurica, Cigánskych diablov, Mária ‚Kuly‘ Kollára z kapely Desmod a ďalších.

STV dosiaľ odvysielala 8 dielov hudobno-zábavnej šou Legendy popu, ktoré boli venované kapele Tublatanka (21.10.), Robovi Grigorovovi (28.10.), Jankovi Lehotskému a kapele Modus (4.11.), Petrovi Nagyovi (11.11.), Richardovi Müllerovi (18.11.), Pavlovi Hammelovi (25.11.), Beáte Dubasovej (2.12.) a Mirovi Žbirkovi (9.12.).

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrej MiklánekKarel GottMonika BagárováPeter NagyRobo OpatovskýRoman LuknárZuzana Smatanová