V Petržalke vykradli banku, po lupičovi pátrajú

Lúpež
Foto: SITA/KRPZ Trenčín

BRATISLAVA 15. júna (WebNoviny.sk) – Ozbrojený páchateľ lúpil v stredu krátko pred 11:00 v banke na Rusovskej ceste v bratislavskej Petržalke. Muž maskovaný šatkou si odniesol zhruba 1500 eur a ušiel smerom na Námestie hraničiarov, informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff. Pri prepade nebol nikto zranený.

Páchateľ bol asi 170 cm vysoký, oblečené mal svetlomodré rifle, tmavomodrú bundu s nápisom Mamut, obuté mal čierne topánky a so sebou mal šedú igelitovú tašku s nápisom HM. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri jeho vypátraní, je možné oznámiť na linke 158.

Lúpeže bánk v roku 2016

4. apríla

Maskovaný muž vyzbrojený nožom lúpil predpoludním v banke na Heyrovského ulici v bratislavskom Lamači. Odniesol si zhruba tisíc eur. Nikto nebol zranený.

7. apríla

Krátko pred 09:40 zamaskovaný muž lúpil v pobočke na Karadžičovej ulici v Bratislave. Pracovníčku ohrozoval zbraňou, odniesol si vyše tritisíc eur. Pri prepade nebol nikto zranený.

15. júna

Ozbrojený muž lúpil predpoludním v banke na Rusovskej ceste v bratislavskej Petržalke. Muž maskovaný šatkou si odniesol približne 1500 eur. Pri prepade nebol nikto zranený.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom