V Rači postavia nové byty

Bez názvu

BRATISLAVA 25. marca (WBN/PR) – Už začiatkom budúceho roka vyrastie v Bratislavskej mestskej časti Rača spolu 88 nových bytov. Informoval o tom dnes Ivan Valent, predseda predstavenstva spoločnosti Corwin Capital, ktorá stavbu realizuje. Ide pritom o projekt s názvom RINZLE, a to priamo na úpätí Malých Karpát. „Predaj bytov sme spustili od februára, ľudí zaujíma najviac poloha, keďže ide o bývanie v tesnej blízkosti vinohradov a očarujúcej scenérie Malých Karpát. Ponúkame jednoizbové až štvorizobvé byty a som presvedčený, že Rinzle ponúkne príjemné a komfortné bývanie pre každého,“povedal Ivan Valent. Podľa architekta Petra Suchanského projekt Rinzle obohacuje historickú časť Rače novým kvalitným mestským štýlom bývania. „Svieža a moderná architektúra dokonale harmonizuje s okolitým prírodným prostredím. Projekt má veľmi dobré dopravné napojenie, je len 15 minút od centra mesta autom a pešo sa noví majiteľia bytov dostanú na zastávku električky či autobusov maximálne do štyroch minút. To je pre ľudí veľmi praktické. Rinzle je navyše obklopený množstom prírody, cyklistických trás, lesov a vinohradníckych sadov,“zhodnotil projekt RINZLE bratislavský architekt.

Projekt podľa staviteľa ponúka nielen bohaté športové vyžitie, ale zároveň je ideálnym miestom pre každého, kto vyhľadáva harmóniu mesta, prírody, športového, kultúrneho a rekreačného vyžitia. „A v neposlednom rade aj dobrého vína,“s úsmevom dodáva Riaditeľ predaja spoločnosti Corwin Capital Peter Uhlárik. Mestská časť má podľa neho záujem o nových rezidentov. „ Rača je priam predurčená rodinám s deťmi, mladým ľuďom a všetkým, ktorí hľadajú priateľské a bezpečné bývanie priamo pod Karpatmi,“ hovorí Uhlárik.

Veľkou devízou projektu je výborná občianska vybavenosť, dostupné športoviská, ihriská, školy, skôlky, banky, kaderníctvo, pošta, wellness, kúpalisko a iné.

Corwin Capital si dal záležať a novým majiteľom chce ponúknuť nielen pojem, ale taktiež realitu kvalitného bývania a zdravého životného štýlu, ktorý spája príjemné prírodné s užitočným mestským.

Stavba projektu Rinzle bola zahájená v októbri 2012 a ukončenie projektu sa plánuje na prvý štvrťrok 2014. Bytový projekt Rinzle tvoria dva bytové domy so šiestimi a ôsmimi poschodiami. Majiteľom bytov budú k dispozícii podzemné podlažia s 36 garážovými státiami a pivnicami a 78 vonkajších státí, čím sa zabezpečí bezproblémové parkovanie v blízkom okolí a pre návštevy domácich.

Bytové domy sú projektované aj stavebne realizované s ohľadom na energetickú úspornosť, v súlade so zákonom č.555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov. Staviteľ projektu ponúka byty v štadarde. Vstupnú halu domu materiálovo navrhol tak, aby mali budúci majitelia bytov príjemný pocit domova už pri jeho vstupe. Schodiskové ramená budú akusticky odizolované a zateplenie obvodového plášťa bude riešené kamennou vlnou o hrúbke až 150mm. Projekt je výnimočný taktiež možnosťou vlastnej individualizácie. Majitelia si budú môcť vybrať zo siedmich farebných dekorov podlahových krytín vo všetkých obytných miestnostiach. V kúpeľniach a vo WC bude položená keramická dlažba a možnosť výberu z dvanástich odtieňov kermického obkladu.

V bezprostrednej blízkosti stavby na Kadnárovej ulici č. 97 je pre zákazníkov pripravené “Predajné miesto”, kde si môžu záujemcovia zrealizovať obhliadku projektu, dekoračných a iných stavebných materiálov, získať všetky dostupné informácie ohľadne kúpy, financovania apod.. Staviteľ pripravil taktiež od začiatku predaja pre prvých záujemcov uvádzací bonus, ktorý je podrobne uvedený na stránke www.rinzle.sk.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom