V Ružinove sa zrazili tri autá, Hyundai odhodilo do stĺpa

Zrážka troch áut si vyžiadala jedného ťažko zraneného
Jedno ťažké zranenie si vyžiadala zrážka troch áut, ktorá sa stala krátko pred 08:00 na križovatke Drieňovej a Herlianskej v bratislavskom Ružinove. Dvadsaťštyriročný vodič vozidla Hyundai Tuscon brzdil pred hranicou križovatky, na zľadovatenej ceste zrejme dostal šmyk a vošiel do križovatky, kde sa zrazil s Hyundai i10. Hyundai Tuscon odhodilo do stĺpa verejného osvetlenia a Hyundai i10 do protismeru, kde sa čelne zrazil s Fabiou. Dvadsaťdeväťročného vodiča Hyundai i10 s ťažkými zraneniami previezli do nemocnice. Bratislava, 5. február 2017. Foto: SITA/KR PZ Bratislava

BRATISLAVA 6. februára (WebNoviny.sk) – Jedno ťažké zranenie si vyžiadala zrážka troch áut, ktorá sa stala v nedeľu krátko pred 08:00 na križovatke Drieňovej a Herlianskej v bratislavskom Ružinove.

Ako informoval agentúru SITA bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, 24-ročný vodič vozidla Hyundai Tuscon brzdil pred hranicou križovatky, na zľadovatenej ceste zrejme dostal šmyk a vošiel do križovatky, kde sa zrazil s Hyundai i10.

Hyundai Tuscon odhodilo do stĺpa verejného osvetlenia a Hyundai i10 do protismeru, kde sa čelne zrazil s Fabiou. Dvadsaťdeväťročného vodiča Hyundai i10 s ťažkými zraneniami previezli do nemocnice. Vodičom alkohol nezistili. Presné okolnosti nehody vyšetrujú.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom