V škole ma príšerne šikanovali, priznala Christina Hendricks

Sexy herečka Christina Hendricks
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 18. februára (WEBNOVINY) – Hviezda amerického seriálu Mad Men (2007) Christina Hendricks priznala, že ju v škole spolužiaci šikanovali.

„Obdobie, keď som chodila do školy, bolo nešťastné. Na strednej som mala tie najhoršie zážitky,“ povedala v rozhovore pre denník Daily Mirror.

„Chodila som do veľmi protivnej školy a príšerne ma šikanovali. Môj štýl bol mierne goth a bola som v dramatickom krúžku, takže ja a moji priatelia sme boli pre všetkých tými čudnými divadelnými ľuďmi a neznášali nás,“ dodala. Svoju situáciu prirovnala ku knihe Boh múch od Williama Goldinga.

Mnohými mužmi obdivovaná herečka podľa svojich slov vtedy vôbec netušila, že by niekedy mohla byť krásna.

Tridsaťšesťročná Hendricks je známa predovšetkým ako Joan Holloway z úspešného seriálu Mad Men. Za jej stvárnenie má na konte dve nominácie na Emmy a spolu so svojimi seriálovými kolegami získala dve Screen Actors Guild Awards pre najlepšie herecké obsadenie. Zahrala si aj v seriáli Firefly (2002-2003) či filmoch Život je taký (2010), Nechápem, ako to dokáže (2011) alebo Drive (2011).

Čitateľky magazínu Esquire ju v roku 2010 vyhlásili za najpríťažlivejšiu ženu sveta. Od roku 2009 je jej manželom herec Geoffrey Arend. Informácie pochádzajú z webovej stránky www.digitalspy.co.uk.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Christina Hendricks