V sobotu sa môžu Trenčania odfotiť so Stanleyho pohárom

Bez názvu
Slovenský hokejový reprezentant, kapitán klubu NHL Boston Bruins a víťaz Stanleyho pohára v sezóne 2010/2011 Zdeno Chára počas tlačovej besedy, na ktorej hovoril o príchode Stanleyho pohára na Slovensko. Foto: SITA/Tomáš Somr

TRENČÍN 22. júla (WEBNOVINY) – Mesto Trenčín v sobotu 23. júla privíta legendárny Stanley Cup. Prinesie ho kapitán víťazného tímu tohtoročnej edície NHL Boston Bruins a trenčiansky rodák Zdeno Chára.

Najcennejšiu hokejovú klubovú trofej budú môcť fanúšikovia vidieť na historickom Mierovom námestí. Program sa začína o 16:00, o pol hodinu neskôr Chára privezie pohár.

„Po programe na pódiu nasleduje autogramiáda, hokejoví nadšenci sa budú môcť zároveň s víťazným pohárom odfotiť,“ informoval hovorca mesta Richard Nemec.

Vlani Stanley Cup priniesli do Trenčína Marián Hossa a Tomáš Kopecký. Podľa organizátorov sa na podujatie prišlo pozrieť vyše sedemtisíc ľudí a preto si aj tento rok akcia vyžiada viaceré opatrenia. „Mesto v súčinnosti so štátnou a mestskou políciou uzatvorí všetky vstupy na Mierové námestie vrátane Farských schodov. Z bezpečnostných dôvodov ostane pre vstup ľudí na námestie otvorený len priechod od Sládkovičovej ulice popod Mestskú vežu,“ informoval Nemec.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Marián HossaTomáš KopeckýZdeno Chára