Foto: V trnavskej Modranke našli mŕtvy manželský pár, polícia zvažuje viaceré verzie

POLÍCIA: Mŕtvy manželský pár
Smrť mŕtveho manželského páru v trnavskej mestskej časti Modranka vyšetruje polícia. Policajný vyšetrovateľ vykonáva na mieste prvotné úkony a obhliadku miesta činu. Do úvahy prichádzajú viaceré verzie, ako mohlo prísť k úmrtiu ženy a muža. Bratislava, 6. apríl 2019. Foto: SITA/Polícia SR

BRATISLAVA 6. apríla (WebNoviny.sk) – Nález mŕtveho manželského páru v trnavskej mestskej časti Modranka vyšetruje polícia.

Ako informuje na svojom facebookovom profile Polícia Slovenskej republiky, policajný vyšetrovateľ vykonáva na mieste prvotné úkony a obhliadku miesta činu.

Do úvahy prichádzajú viaceré verzie, ako mohlo prísť k úmrtiu ženy a muža,“ informuje polícia. Bližšie sa k prípadu vyjadrí až po komplexnej obhliadke miesta činu. Na mieste zasahujú aj policajní psychológovia, ktorí poskytujú pozostalým postraumatickú pomoc.

POLÍCIA: Mŕtvy manželský pár
mŕtveho manželského páru v trnavskej mestskej časti Modranka vyšetruje polícia. Policajný vyšetrovateľ vykonáva na mieste prvotné úkony a obhliadku miesta činu. Do úvahy prichádzajú viaceré verzie, ako mohlo prísť k úmrtiu ženy a muža. Bratislava, 6. apríl 2019. Foto: SITA/Polícia SR

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR