Vedecký pokrok v pleťovej kozmetike: Novage od Oriflame

Oriflame

BRATISLAVA 24. mája 2016 (WBN/PR) – Moderná doba vyžaduje, aby ženy kráčali s aktuálnymi trendmi a vyzerali mlado čo najdlhší čas. Pýtate sa, ako okabátiť vek? Značka prírodnej švédskej kozmetiky ORIFLAME prišla vďaka svojim takmer 50-ročným skúsenostiam v oblasti pleťovej kozmetiky na riešenie. Jeho meno je NovAge.

SPOJENIE VEDY A PRÍRODY

Tak ako nespočetné množstvo ďalších produktov od Oriflame aj NovAge je výsledkom spojenia vedeckého pokroku s múdrosťou prírody. Táto unikátna „spolupráca“ spolu s vedeckými expertmi, so špičkovými laboratóriami a s tisíckami dobrovoľníkov testujúcich nové produkty dokázala identifikovať 12 znakov starnutia pleti a navrhnúť riešenia, ako proti nim bojovať. Dôležitý je pritom jeden zámer, a to uchovať pleť mladú a krásnu bez ohľadu na jej vek.

MODERNÁ STAROSLTIVOSŤ O PLEŤ

Rad pleťovej kozmetiky NovAge predstavuje novú éru v oblasti modernej starostlivosti o pleť, zameranú na špecifické prejavy pleti. Pod rad spadajú tri sady zložené zo šiestich skvelých produktov. Sada NovAge Ultimate Lift dokáže už po 12 týždňoch pravidelného používania vrátiť ochabnutú pleť do pôvodného stavu, sada NovAge Ecollagen rieši problém vrások na tvári a dokáže ich po rovnako dlhom čase redukovať až o 33 percent a napokon sada NovAge True Perfection dodá už po dvoch dňoch používania pleti žiarivosť a zvýši jej hydratáciu o 83 percent.

4 JEDNODUCHÉ KROKY KU KRÁSE

Či už vás trápi stresovaná alebo vysušená pleť, vrásky alebo postupná strata pružnosti pokožky tváre, vaša cesta ku kráse bude mať len 4 jednoduché kroky, ktoré je na dosiahnutie žiadaného efektu nutné opakovať vždy ráno pred nanášaním mejkapu a večer po jeho odstránení. Kroky sú rovnaké pri každej sade a zahŕňajú čistenie pleti, starostlivosť o pokožku okolo očí, revitalizáciu prostredníctvom séra a napokon denný, prípadne nočný krém. Zo zdanlivo zložitého procesu sa pre vás stane bežná rutina, na ktorej konci je krásna a mladistvá pleť.

Viac informácií o prevratnej novinke NovAge od Oriflame nájdete na www.oriflame.sk alebo v aktuálnom katalógu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Oriflame