Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto: Lidl
10. decembra 2014 SprávySlovensko od WBN/PRSITA Diskusia()

Veľká výzva: Pomôžte Tatrám

BRATISLAVA 11. decembra (WBN/PR) – Počas Medzinárodného dňa hôr máte unikátnu možnosť pomôcť Tatrám. Aj vďaka Vám môže v našich lesoch rásť o 10 000 stromčekov viac. Zdieľajte vo štvrtok 11. decembra status na facebookovej fanpage spoločnosti Lidl a prispejte k dobrej veci.

Chceme, aby naše deti vyrastali v zdravom životnom prostredí, aktívne preto prispievame k obnove tatranských lesov. Pomáhajte spolu s nami! Navštívte vo štvrtok 11. decembra našu fanpage na najpopulárnejšej sociálnej sieti www.facebook.com/lidlslovensko a zdieľajte status, ktorý uverejníme pri príležitosti Medzinárodného dňa hôr. Ak počas dvadsiatich štyroch hodín – od polnoci do polnoci – spoločne dosiahneme métu desaťtisíc zdieľaní, venujeme Tatrám ďalších 10 000 stromčekov. Aj vďaka Vám môže v Tatrách vyrásť päť hektárov nového lesa. Pre lepšiu predstavu, ide o plochu väčšiu ako sedem futbalových ihrísk!

Tatry sa stále spamätávajú z prírodnej katastrofy

V novembri 2004 postihla Tatry veterná kalamita, ktorá zničila tisíce hektárov lesa. Devastačné následky prírodného živlu ešte následne znásobilo negatívne pôsobenie podkôrneho hmyzu. Slovenské hory aj dnes, po viac ako desiatich rokoch od tejto tragédie, potrebujú našu pomoc.

Oslávte sviatok hôr

Medzinárodný deň hôr vyhlásilo v roku 2002 Valné zhromaždenie Organizácie spojených národov, pripomíname si ho od decembra 2003. Hlavným cieľom tohto významného dňa je podpora trvalo udržateľného rozvoja horských oblastí. Tento deň je ideálnou príležitosťou pripomenúť si význam lesa pre životné prostredie a našu budúcnosť.

Lidl pomáha spolu so svojimi zákazníkmi

Tatranským lesom sme začali pomáhať už v roku 2012 darom 25 000 sadeničiek. Do revitalizácie kalamitného územia sa priamo v teréne zapojili aj naši zamestnanci a vznikol Lidl les. V obnove zelených pľúc našej krajiny sme následne pokračovali projektom “Voda pre stromy”. Z každej predanej 1,5 l fľaše minerálnej vody Saguaro venujeme 1 cent na výsadbu mladých stromčekov v Nízkych Tatrách. Vďaka Vám sme doteraz dokázali vyčleniť finančné prostriedky na výsadbu viac ako 260 000 stromčekov.

Aktuálne informácie o projekte je možné nájsť na internetovej stránke www.lidl.sk či na oficiálnom facebookovom profile spoločnosti Lidl www.facebook.com/lidlslovensko.

Odporúčané články

Privátne značky Lidla majú najlepší pomer ceny a kvality V Lidl lese pribudne ďalších 185 000 stromčekov

Témy

Diskusia

oGO04R2EhKLG Doigts dit:J'aime Adele! Elle est une idole. Je pense qu'elle est l'un des meilleurs chnteaurs de notre e9poque et est diftnieely va se rappeler. Avez-vous entendu son feu chanson de la pluie. Un de mes pre9fe9re9s de nos jours! Publier... 0UIVgNcutzg .....Zdravotne postihnuted občania musia mať zaručene9 rvaonke9 predležitosti a predstup ku všetkfdm spoločenskfdm zdrojom, k integrovanfdm forme1m vzdele1vania, novfdm technolf3gie1m, zdravotnedckym a socie1lnym službe1m, športovfdm aktivite1m a aktivite1m v oblasti využedvania voľne9ho času, spotrebne9mu tovaru a službe1m.Preto nesmie byť postihnutfd... jozeffr Nech pomôže kto tam žije a podniká... Kto občania majú pomôcť? Nech pomôže vláda!
Zobraziť celú diskusiu

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...