Veronika Zuzulová nedokončila druhý slalom Európskeho pohára

Veronika Zuzulová
Slovenská reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Veronika Zuzulová obsadila v nedeľňajšom slalome v slovinskej Kranjskej Gore v rámci Svetového pohára 2011/2012 vynikajúcu tretiu priečku. Prvé body do hodnotenia Svetového pohára vybojovala aj 20-ročná Slovenka Barbara Kantorová, ktorá obsadila 24. priečku Foto: SITA, AP

SAN CANDIDO 3. februára (WEBNOVINY) – Víťazkou druhého slalomu žien v rámci pretekov Európskeho pohára v alpských lyžiarskych disciplínach v talianskom stredisku San Candido sa stala Švédka Emelie Wikströmová.

Z kvarteta Sloveniek v štartovom poli bola najlepšia víťazka januárovej mládežníckej olympiády v Innsbrucku Petra Vlhová, ktorá skončila dvadsiata ôsma.

Víťazka štvrtkového slalomu Veronika Zuzulová nedokončila 2. kolo.

Výsledky – slalom – San Candido:

1. Emelie Wikströmová 1:46,76 min, 2. Therese Borssenová (obe Švéd.) +0,28 s, 3. Carmen Thalmannová (Rak.) +0,36, … 28. Petra Vlhová +2,84, 39. Jana Gantnerová +4,94, … Veronika Zuzulová nedokončila 2. kolo, Barbora Lukáčová (všetky SR) nedokončila 1. kolo