Slovenský futbalista Albert Rusnák v drese Real Salt Lake. Foto: SITA/AP

PORTLAND 20. júla (WebNoviny.sk) – Slovenský futbalista Albert Rusnák prispel gólom na 3:0 k víťazstvu svojho tímu Real Salt Lake 4:1 na trávniku Portlandu Timbers v zápase americkej profesionálnej ligy (MLS).

Duel priniesol rušné momenty, keď rozhodca vytiahol tri červené karty – dve ukázal domácim hráčom a jednu hosťom. Okrem toho rozdal sedem žltých kariet, jednu dostal aj Rusnák.

Ten zvyšoval náskok svojho tímu na 3:0 v 68. minúte, keď lopta po jeho strele spred päťky sa odrazila od brvna do brankára a od neho do siete. Bol to piaty gól 23-ročného ofenzívneho stredopoliara v MLS. Real Salt Lake sa momentálne nachádza na 8. priečke Západnej konferencie MLS.

Severoamerická futbalová MLS 2017

Portland Timbers – Real Salt Lake 1:4 – Albert Rusnák (Real) odohral celý zápas, v 68. minúte strelil gól, v 42. min dostal žltú kartu