Atlético Madrid - Getafe
Antoine Griezmann z Atlética Madrid (vľavo) strieľa loptu počas zápasu španielskej Primera División proti Getafe. Madrid, 22. september 2015. Foto: SITA/AP

MADRID 22. septembra (WebNoviny.sk) – Atlético Madrid si v utorkovom zápase 5. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División poradilo na svojom trávniku s Getafe 2:0. Obidva góly domácich strelil francúzsky hráč Antoine Griezmann, ktorý sa presadil hneď na začiatku stretnutia v 4. minúte a bodku za zápasom urobil na jeho konci v 90. minúte. Atlético Madrid sa výhrou aspoň na nejaký čas stalo lídrom súťaže.

Útočník Imanol Agirretxe hetrikom zabezpečil triumf futbalistov San Sebastiánu na trávniku Granady. Jeho góly prišli v 7., 33. a 79. min a Real Sociedad San Sebastián dosiahol vôbec prvé víťazstvo v novom súťažnom ročníku.