Marián Gáborík vyslal na bránku Avalanche päť striel, ale ani jedna sa neujala. Foto: SITA/AP
28. septembra 2015 ŠportHokej od SITASITA Diskusia(0)

NEW YORK 28. septembra (WebNoviny.sk) – Ani jedna z piatich striel Mariána Gáboríka sa neujala, ale tím slovenského útočníka Los Angeles Kings zvíťazil v nedeľnom prípravnom stretnutí pred novou sezónou zámorskej hokejovej NHL na ľade Colorada 2:1 po samostatných nájazdoch.

Gáborík absolvoval 16:52 min a inkasoval jeden menší trest za držanie súperovej hokejky. V bránke “kráľov” si svoje miesto zastal bývalý gólman Avalanche Peter Budaj, ktorý odchytal tretiu tretinu aj predĺženie a zneškodnil všetkých sedem pokusov súpera.

Výsledky nedeľných prípravných stretnutí pred novou sezónou NHL:

Carolina – Ottawa 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Colorado – Los Angeles 1:2 po sam. nájazdoch (0:1, 1:0, 0:0 – 0:0, 0:1)

Dallas – Florida 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Minnesota – Winnipeg 8:1 (4:0, 3:0, 1:1)

Košice sa odlepili z dna tabuľky, v Žiline iba 703 divákov Video: Žolíci prehrali v Moskve, Murygin vytvoril rekord KHL

Zatiaľ žiadne komentáre. Napíšte prvý komentár!