Michael Garnett
Michael Garnett obsadil v rebríčku desiatu priečku. Foto: SITA/Ján Slovák

MOSKVA 22. septembra (WebNoviny.sk) – Zákroky oboch brankárov Slovana Bratislava Barryho Brusta a Michaela Garnetta sa v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) dostali medzi desiatku najkrajších v minulom týždni.

Garnetta príslušná komisia zaradila na desiate miesto za efektný aj efektívny „semafor“ pri pokuse útočníka Viačeslava Leščenka zo Spartaka Moskva pri sobotňajšej prehre „belasých“ 2:5.

Obrazom: Slovan prehral so Spartakom Moskva

Kanadský gólman sa predviedol v závere I. tretiny za nepriaznivého stavu 0:1. Barry Brust sa vyšplhal až na 2. pozíciu, keď v pondelkovom súboji na ľade chorvátskeho mužstva Medveščak Záhreb okrajom lapačky zneškodnil strelu krídelníka Mika Glumaca. Slovan v tom čase viedol 2:1, Bratislavčania napokon triumfovali 3:2 po predĺžení.

Prvý skončil český gólman Jakub Sedláček z Dinama Riga za zákrok pri dorážke svojho krajana Romana Horáka z konkurenčného mužstva Viťaz Podoľsk. Informáciu priniesol oficiálny web KHL.