Video: Cardi B rozdávala v New Yorku kabáty zadarmo, podľa nej musíme byť príkladom pre deti

Cardi B
Americká rapperka Cardi B Foto: SITA/AP

NEW YORK 19. októbra (WebNoviny.sk) – Americká rapperka Cardi B vo štvrtok rozdávala v newyorskom Brooklyne kabáty a topánky zadarmo. Dvadsaťšesťročná interpretka tak urobila v obytnom komplexe Marlboro Houses, kde ju podľa videa, ktoré zhotovil reportér televízie ABC-7, v chladnom jesennom počasí privítali stovky detí a rodičov.

„Musíme byť príkladom pre tieto deti a pre budúcnosť. Viete, niekedy si ľudia myslia, že robíme len šlamastiku, ale my sa naozaj, naozaj, naozaj staráme o naše deti, našu komunitu a všetko,“ cituje rodáčku z newyorského Bronxu portál PIX-11.

Prekvapenia sa na charitatívnom podujatí nedočkali len ľudia v núdzi, ale aj samotná Cardi B. Rapperka dostala od obyvateľov komplexu symbolický kľúč k Marlboro Houses a tiež tortu k narodeninám, ktoré oslávila 11. októbra.

Cardi B, vlastným menom Belcalis Almanzar, debutovala v roku 2017 singlom Bodak Yellow, ktorý sa dostal na prvú priečku Billboard Hot 100 a v roku 2018 jej vyniesol aj dve nominácie na Grammy. Jej prvý album Invasion of Privacy, ktorý sa dostal na trh v apríli 2018, debutoval na prvej priečke Billboard 200 a okrem spomínaného Bodak Yellow z neho vzišli aj ďalšie tri úspešné single Bartier Cardi, Be Careful a I Like It.

Informácie pochádzajú z webstránky people.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Cardi B