Slovan hral tretí zápas play off proti CSKA na domácom ľade
9. marca 2016 ŠportKHL od SITASITA Diskusia()

MOSKVA 9. marca (WebNoviny.sk) – Moskovské kluby CSKA aj Dinamo vyrovnali stav sérií v semifinále play-off Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy na 1:1. CSKA zdolal v stredajšom druhom zápase Nižnij Novgorod presvedčivo 5:1, Dinamo si poradilo s Petrohradom 4:3 po predĺžení. Hrá sa na štyri víťazstvá.

CSKA Moskva – Torpedo Nižnij Novgorod 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) – stav série 1:1

Góly: 18. a 34. Platt, 6. Telegin, 32. Ožiganov, 45. Žarkov – 28. Jegoršev

Dinamo Moskva – SKA Petrohrad 4:3 po predĺžení (2:0, 1:3, 0:0 – 1:0) – stav série 1:1

Góly: 4. Karpov, 13. Šipov, 25. Briukvin, 77. Osipov – 24. Gusev, 25. Kablukov, 35. Šipačov

Vyhlásili hviezdy prvého kola play-off KHL Video: Obranca Andrej Meszároš skóroval v play-off KHL