HC Slovan Bratislava - Dinamo Moskva
Zľava: Brankár Dinama Alexander Jeriomenko a hráč Dinama Alexej Cvetkov počas zápasu KHL medzi HC Slovan Bratislava a Dinamo Moskva. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

MOSKVA 21. septembra (WebNoviny.sk) – Hokejistom Dinama Moskva sa v pondelkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) podaril obrat proti úradujúcemu šampiónovi SKA Petrohrad.

Hoci domáci moskovský tím prehrával za šesť minút hracej doby 0:2, dokázali jeho hráči odpovedať a behom dvoch minút vyrovnali skóre, ktoré upravili na konečných 3:2 o päť minút neskôr.

Vo zvyšných dvoch zápasoch rovnako zvíťazili domáce tímy, Medveščak Záhreb si na svojom ľade poradil s Viťazom Podoľsk 3:1 a HC Slovan Bratislava zdolal 3:2 po predĺžení Dinamo Riga.