Video: Dopravu na diaľnici v Indiane museli zastaviť, na cestu sa vysypalo obrovské množstvo kakaa

dopravná nehoda, kakao
Kurióznu dopravnú nehodu zažili v piatok v americkom štáte Indiana, kde sa na diaľnicu vysypalo enormné množstvo kakaa a policajti museli na takmer osem hodín zastaviť dopravu vo všetkých pruhoch. Foto: SITA/Indiana State Police via AP

BURNS HARBOR 15. júna (WebNoviny.sk) – Kurióznu dopravnú nehodu zažili v piatok v americkom štáte Indiana, kde sa na diaľnicu vysypalo enormné množstvo kakaa a policajti museli na takmer osem hodín zastaviť dopravu vo všetkých pruhoch.

Ako uvádza tlačová agentúra The Associated Press (AP), pri meste Burns Harbor sa zrazili dve nákladné autá, z ktorých jedno prevážalo potraviny vrátane veľkého nákladu kakaa, a druhé viezlo lítiové batérie.

Tie sa tiež po zrážke rozsypali po ceste, pričom niektoré z nich vytiekli a spôsobili na viacerých miestach menšie požiare.

Príčina havárie zatiaľ nie je známa, podľa doterajšieho vyšetrovania však 70-ročný vodič vezúci kakao nakrátko zastavil a zapol výstražné svetlá, aby sa mohol napiť, no 57-ročný šofér druhého nákladného auta doňho aj tak zozadu narazil.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom