Martin Škrtel
1
Martin Škrtel v drese Fenerbahce Istanbul. Foto: archívne, SITA/AP
12. 02. 2019 21:14 FutbalEurópaFutbal z lokality Európa od Webnoviny.skSITA Diskusia

ISTANBUL 12. februára (WebNoviny.sk) – Po utorkovom meraní síl medzi Fenerbahce Istanbul a Zenitom Petrohrad v prvom stretnutí šestnásťfinále futbalovej Európskej ligy 2018/2019 je bližšie k postupu turecký klub slovenského obrancu Martina Škrtela, ktorý nad ruským družstvom iného reprezentanta SR Róberta Maka triumfoval tesne 1:0.

O víťazstve Turkov rozhodol ešte v prvom polčase gólom Islam Slimani. Hostia mali tesne pred polčasovou prestávkou šancu na vyrovnanie, ale Róbert Mak nepremenil pokutový kop. Odveta je na programe vo štvrtok 21. februára v Petrohrade.

Európska liga 2018/2019

• šestnásťfinále (hrá sa na ovetu):

Fenerbahce Istanbul (Tur.) – Zenit Petrohrad (Rus.) 1:0 (1:0)
Gól: 21. Slimani, rozhodoval: Ruddy Buquet (Fr.)
Martin Škrtel (Fenerbahce) odohral celý zápas – Róbert Mak (Zenit) hral do 85. min, v 43. min nepremenil pokutový kop a v 68. min dostal ŽK

Škrtel neprikývol na ponuku FC Barcelona, odmietal robiť náhradníka Piquému a Umtitimu Mak si zmeria sily so Škrtelom v prvom dueli šestnásťfinále Európskej ligy, hrať musíme sebavedomo

Sú dôvody, aby mal expremiér Fico naďalej ochranku, uviedla ministerka Saková Video: „The Reds“ rozprášili v Lige majstrov „drakov“ z Porta a zaslúžene idú ďalej Nemocnice zvažujú vypovedanie zmlúv Všeobecnej zdravotnej poisťovni, žiadajú viac financií Študentov vyšla grilovačka ukrutne draho, za požiar musia zaplatiť ťažké milióny Polícia navrhla obžalovať českého premiéra Andreja Babiša v kauze Čapí hnízdo Foto: Ako vyzerala katedrála Notre-Dame pred veľkým požiarom? Jej vzhľad ovplyvnil aj architekt le-Duc Na ostrove Madeira havaroval autobus s turistami, najmenej 28 ich zahynulo Exprezident Peru Alan García sa zastrelil, keď ho prišla zatknúť polícia