Serie A
Moment zo zápasu Serie A. Foto: SITA/AP
  • aktualizované 5. novembra, 22:57

RÍM 5. novembra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Interu Miláno s obrancom Milanom Škriniarom v zostave remizovali doma na San Sire s FC Turín 1:1 v nedeľňajšom stretnutí 12. kola najvyššej talianskej súťaže.

Po bezgólovom prvom polčase otvoril skóre španielsky stredopoliar v drese „Tora“ Iago Falque, za Inter vyrovnal a stanovil rezultát naturalizovaný Talian narodený v Brazílii Éder. Slovenský reprezentant Škriniar odohral celý zápas a v 66. min dostal žltú kartu.

Neapol s kapitánom Marekom Hamšíkom remizoval na pôde Chieva Verona 0:0. Slovenský stredopoliar absolvoval celý zápas. Majstrovský Juventus zvíťazil 2:1 nad posledným Beneventom, hoci od 19. min prehrával gólom Amata Cicirettiho.

„Stará dáma“ v druhom polčase otočila vývoj vo svoj prospech: strelecky sa presadili Gonzalo Higuaín a Juan Cuadrado. Benevento je bez zisku čo i len bodu stále na chvoste tabuľky Serie A.

Fiorentina – AS Rím 2:4 (2:2)
Góly: 9. Veretout. 39. G. Simeone – 5. a 30. Gerson, 50. Manolas, 87. D. Perotti

Chievo Verona – Neapol 0:0