Ovečkin_versteeg
Bitka Alexandra Ovečkina s Krisom Versteegom. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 13. februára (WEBNOVINY) – V utorňajšom zápase NHL medzi Floridou Panthers a Washingtonom Capitals videli fanúšikovia až 11 gólov.

Domáci „panteri“ aj so Slovákom Tomášom Kopeckým v zostave viedli nad svojim súperom ešte v 55. minúte o dva góly, ale napokon prehrala 5:6 po predĺžení, keď v 38. sekunde nadstaveného času rozhodol o výsledku Troy Brower.

Okrem krásnych gólov diváci v BB&T Center aj pästný súboj medzi hviezdnym Alexandrom Ovečkinom a Krisom Versteegom. Pre ruského kanoniera to bola len štvrtá bitka v kariére. Ruský kanonier sa naposledy v NHL bil v decembri 2010.

V tomto stretnutí sa okrem bitky Ovečkin presadil aj gólovo a pridal aj jednu asistenciu. Na ľade strávil takmer 17 minút a bol treťou hviezdou zápasu.

Všetky ostatné výsledky a zostrihy utorňajších stretnutí NHL si môžete pozrieť TU.