Zlatan Ibrahimovič
Zlatan Ibrahimovič oslavuje svoj gól v zápase francúzskej ligy proti Caen. Foto: SITA/AP

PARÍŽ 16. februára (WEBNOVINY) – Zlatan Ibrahimovič už v druhej minúte otvoril skóre sobotňajšieho ligového zápasu s Caen, ale od trénera futbalistov Paríža St.-Germain sa chvály nedočkal. Práve naopak. Laurent Blanc svojho zverenca pokarhal za oslavy s vyzlečením dresu „odmenené“ žltou kartou.

Túžba pochváliť sa novým tetovaním s pätnástimi menami ľudí trpiacimi hladom bol zjavne silnejšia ako Švédov zmysel pre disciplínu. Parížania viedli už po 40 minútach 2:0, ale hostia dokázali vyrovnať a odniesli si bod za remízu 2:2. „Neviem, či to bol dobrý nápad. Dúfam, že zajtra v osemfinále Ligy majstrov proti Chelsea sa to nebude opakovať,“ vzdychol si Blanc.