HC Slovan Bratislava - Jokerit Helsinki
Sprava: Hráči Jokeritu Oskari Korpikari, Jani Rita, Jere Karalahti a Johan Harju sa radujú z gólu v sieti Slovana Bratislava počas zápasu Kontientálnej hokejovej ligy. Bratislava, 12. október 2014. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

MOSKVA 18. januára (WEBNOVINY) – V nedeľu sa v rámci Kontinentálnej hokejovej ligy hralo šesť zápasov. Hokejistom Jokeritu sa podarilo zvíťaziť nad lídrom KHL CSKA Moskva, ktorý strelil v tretej tretine vyrovnávajúci gól. Nakoniec o triumfe rozhodol v 51. minúte Makarov. Víťazstvo si museli vydrieť hráči Dinama Riga, ktorí zvíťazili až po samostatných nájazdoch.

Súhrn výsledkov nedeľňajších zápasov Kontinentálnej hokejovej ligy:
Jugra Chanty-Mansijsk – Neftechimik Nižnekamsk 1:5 (0:2, 1:2, 0:1)

Góly: 37. Čibisov (Maxwell, Sergejev) – 12. Sexton (Anderson, Riasenskij), 20. Grigorenko (Sexton, Eronen), 32. Berezin (Aľševskij, Žukov), 34. Rybin (Žukov), 44. Žukov (Eronen)

Metallurg Magnitogorsk – Ak Bars Kazaň 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

Góly: 42. Moziakin (Zaripov, Jan Kovář), 46. Timkin (Juňkov), 52. Platonov – 25. Obuchov (K. Petrov)

Traktor Čeľabinsk – Avtomobilist Jekaterinburg 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)

Góly: 5. Andrej Popov (Pestunov), 17. Vasiľčenko (Glinkin, Pare), 42. Andrej Popov (Pestunov, Glinkin), 60. Osnovin (Martin Růžička, Penkovský) – 29. Rybakov (Simakov, Lazarev)

Severstaľ Čerepovec – SKA Petrohrad 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)

Góly: 35. Thuresson (Kazakovcev, Korvyšin), 47. Mons (Bučnevič, Chochlov) – 11. Kutejkin (Čudinov), 24. Červenka (Chochriakov), 59. Červenka (Maartensson), 60. V. Tichonov (Ponikarovskij)

Torpedo Nižnij Novgorod – Dinamo Riga 3:4 po sam. nájazdoch (0:1, 3:2, 0:0 – 0:0, 0:1)

Góly: 22. Krasnoslobodcev (Galuzin), 30. Galuzin (Mozer, Pepeľajev), 31. Immonen (Salminen, Pepeľajev) – 20. K. Redlihs (Videll), 38. Videll (K. Redlihs, M. Redlihs), 38. Džerinš (Abols), rozhodujúci sam. nájazd Darzinš

Jokerit Helsinki – CSKA Moskva 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Góly: 36. Moses (Aaltonen), 50. Aaltonen (Jaakola, Todd) – 51. I. Makarov (Muršak)