AC Miláno
Futbalisti AC Miláno sa tešia z postupu do finále Coppa Italia po semifinálovej odvete, v ktorej o ich triumfe nad Laziom Rím po bezgólovej remíze a predĺžení rozhodol penaltový rozstrel. Rím. 28. február 2018. Foto: Angelo Carconi/ANSA via AP.

RÍM 1. marca (WebNoviny.sk) – Futbalisti Juventusu Turín postúpili do finále Talianskeho pohára – Coppa Italia. V stredajšej odvete semifinále zdolali doma hráčov Atalanty Bergamo 1:0, rovnakým pomerom sa skončil aj prvý duel.

Ich finálovým súperom bude AC Miláno, ktorý podobne ako v prvom zápase hral s Laziom Rím 0:0, pričom gól nepadol ani v predĺžení odvetného duelu. Na pokutové kopy boli úspešnejší Milánčania v pomere 5:4. Finále je na programe 9. mája v Ríme.

Taliansky pohár – Coppa Italia (semifinále)